Plantation XO 20th Anniversary is een heerlijke rum met verfijnde smaken van chocolade, vanille, banaan, kokosnoot en mango tonen. Deze Giftbox is inclusief 2 glazen van Plantation Lees meer.
Plantation XO 20th Anniversary 70cl rum is jarenlang gerijpt in bourbon vaten op Barbados, daarna zijn deze rum in vaten naar het zuidwesten van Frankrijk over de oceaan gezeild, om verder gerijpt te worden in kleine Franse eikenhouten vaten.
Dit eeuwenoude "dubbele verouderingsproces" zorgt voor een ongelooflijke gladheid en complexiteit. Het onthult een verfijnde smaak van chocolade, vanille, rijpe banaan, geroosterde kokosnoot en een vleugje verse mangotonen. Met een opmerkelijk lange afdronk is Plantation XO 20th Anniversary echt een rum om van te genieten.
Deze Plantation XO 20th Anniversary Gift Set is ideaal om te geven als cadeau of geschenk voor de echte rum liefhebben! In deze verpakking zit naast de Plantation XO ook 2 mooie tasting glazen van Plantation erbij. Dat maakt de Plantation rum gift box een cadeau uniek.
Zie ook andere bruine rums.